Dla tych z Pań, które rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi, absolutnie najważniejszą rzeczą jest to by znaleźć swój punkt G, czyli punkt największej przyjemności, z ang: G-Spot. Jeśli szukasz dokładnej i intensywnej penetracji punktu G, to wibrator przeznaczony do idealnego trafienia w tę lokalizację jest absolutnie niezbędny. B Swish Bgee Classic firmy B Swish skierowany jest na punkt G sprawia, że Twoje "centrum rozkoszy" staje się łatwiejsze do zdobycia.

Doskonały kształt

Kiedy zaczynałam używać zabawek seksualnych, byłam zawsze ostrożna jeśli chodzi o ich obwód. Kiedy otworzyłam B Swish Bgee Classic, natychmiast zauważyłam, że zabawka w obwodzie jest bardzo podobna do naturalnego kształtu penisa średnich rozmiarów, co mi się bardzo spodobało i zabrałam się za testowanie wibracji tego masażera erotycznego. Dzięki temu, że wibrator w obwodzie nie jest przerażająco ogromny, jest bardzo łatwy i wygodny podczas wkładania go. Lekko grubszy, zaokrąglony wierzchołek przeznaczony jest do stymulacji punktu G i doskonale się przy tym sprawdza. Kąt przypomina mi, co mój partner powinien robić podczas igraszek swoimi palcami. Zabawka jest wygięta w ten sposób, jak wygięty palec, który będzie stymulował twoje centrum przyjemności! Mając siedem cali długości, wibrator zapewni dostanie się do punktu G każdej kobiety, niezależnie od tego jak głęboko ten punkt się znajduje.

Przyjazny dla użytkownika projekt i moc

Najbardziej podoba mi się w B Swish Bgee Classic jego prostota, przyjazny dla użytkownika interfejs. Dla początkującego, prostota jest absolutnie niezbędna. B Swish Bgee Classic był zaprojektowany z myślą o początkujących, ale to nie znaczy, że eksperci będą z niego zawiedzeni!

Aby rozpocząć zabawę, po prostu odkręć podstawę i włóż dwie baterie AAA. W mojej wersji, prosta tarcza przy podstawie kontrolowała poziom wibracji. Wibracje były wyraźne, ale nie zbyt intensywne - zdecydowanie po lżejszej stronie, począwszy od bardzo lekkich, aż po niemal średnie wibracje. Skala przesuwania tarczy była bardzo łatwa w obsłudze, choć czasami skoczyła nieco gwałtownie, niż się spodziewałam. Sprawdziłam witrynę B Swish podczas pisania tej recenzji i wydaje się, że Bgee został zaktualizowany i zawiera nową funkcję - przycisk znajdujący się w podstawie, który przełącza się między różnymi trybami wibracji. Jestem pewna, że to sprawia, że ​​stał się on jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika!

Choć poziom wibracji był zdecydowanie lekki, nadal były dla mnie przyjemne. Zazwyczaj jestem trochę królową mocy, ale byłam w stanie zejść na te lekkie wibracje. Choć ta zabawka została stworzona z myślą o początkujących, widzę tutaj potencjał wśród bardziej doświadczonych użytkowniczek, takich jak ja. Urzekła mnie przecudowna stymulacja punktu G i za to kocham ten gadżet intymny. Byłoby to świetne narzędzie edukacyjne i na pewno nie odstraszy początkujących użytkowników zabawek erotycznych.

Za I przeciw

Plusy:

  • Idealny dla początkujących.
  • Wspaniały kształt do uderzenia w Punkt G
  • Przyjemny wygląd

Minusy:

  • Bardziej doświadczeni użytkownicy najprawdopodobniej pragną silniejszych wibracji

Wniosek

Naprawdę podobała mi się ta zabawka, chociaż zdecydowanie nie była ona dość intensywna. Ci, którzy chcą wypróbować swój pierwszy wewnętrzny wibrator, z pewnością cieszyliby się Bgee, podobnie jak każdy, kto potrzebuje trochę pomocy, aby zlokalizować swój G-Spot.