Intymność

Jak dbać higienę swojej seksualnej zabawki?

Jakie czyszczenie sex zabawka rzeczywiście potrzebuje, aby być bezpiecznym dla cennych kawałków?
Czytaj dalej

Jak wybrać idealny wibrator

Dowiedz się jak wybrać idealny dla siebie wibrator. Czym się sugerować przy jego wyborze i zakupie? Przekonasz się czytając nasz poradnik.
Czytaj dalej

Feromony czyli substancje zwiększające zainteresowanie płci przeciwnej

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest? Jak zainteresować sobą piękną dziewczynę? Feromony działają, i to jak!
Czytaj dalej

Ćwiczenia mięśni kegla

Mięsień kegla to ukryty w podbrzuszu mięsień łonowo-guziczny, który zawdzięcza swoją nazwę od twórcy zestawu ćwiczeń, poprawiających jego kondycję. Ma on bardzo duże znaczenie w fizjologii i kondycji miejsc intymnych i rodnych kobiet. Jest on mięśniem, który współuczestniczy w podtrzymywaniu macicy, wpływa również na kontrolowanie pęcherza moczowego.
Czytaj dalej

Test wiedzy o narzeczonym, zabawa na wieczór panieński

Przyszłe panny młode, na swoim wieczorze panieńskim powinny zostać poddane testowi o znajomości swojego przyszłego męża. Przygotowaliśmy taki test, który zawiera 20 pytań. 
Czytaj dalej

Co jest najlepsze do higieny intymnej?

Wydawałoby się, iż w dzisiejszym świecie, w którym cały czas wzrasta świadomość ludzi i wszyscy wiedzą jak istotna jest osobista higiena, kwestia drożdżaków czy grzybicy powinna być w znacznym stopniu wyeliminowana. Lecz jak ukazują wyniki badań u coraz większej ilości ludzi dostrzegane są rozmaite przypadłości z nimi związane. Drożdżakiem powodującym zakażenia różnych części naszego ciała jest Candidia albicans. 
Czytaj dalej

Historia Wibratorów - znasz ją?

I pomyśleć, że wszystko zaczęło się od hydroterapii...
Czytaj dalej

Czym się nawilżyć? Właściwe nawilżenie lubrykantami

Jednym z podstawowych gadżetów, które powinny znajdować się w każdej sypialni są lubrykanty. To specjalne substancje nawilżające, zwiększające poślizg w czasie stosunku, które w praktyce znajdują szereg różnorodnych zastosowań. Jeszcze kilka lat temu zupełnie nie mówiło się o ich wykorzystaniu, dziś coraz więcej par regularnie po nie sięga.
Czytaj dalej

Co znaczą sny erotyczne?

Na pewno każda z kobiet od czasu do czasu śni, a te sny są bardzo zmysłowym doświadczeniem, które nie powinno się kończyć. Bardzo często wiele z nas wstydzi się swoich snów uważając, że są one na tyle dziwaczne i bulwersujące, iż nie należy o nich mówić.
Czytaj dalej

Modne kobiece fryzury intymne

Dotyczy to nie tylko zewnętrznych aspektów przez pryzmat, których postrzegamy szeroko rozumiane słowo „uroda”, czyli ubiór, makijaż czy fryzura. Estetyka jest również pożądana w miejscach intymnych, których domeną jest przecież nęcenie i kuszenie.
Czytaj dalej

Kategorie

Ostatnie wpisy

przeglądaj blog

Tagi

Sprawdź ofertę naszej bielizny erotycznej

Posiadamy sporą kolekcję bielizny erotycznej, dzięki której Wasza wyobraźnia zacznie płonąć.

Zobacz więcej

Zgadzam się

Strona korzysta z plików Cookie w celu realizacji usługi zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunku przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij