Blog intymny - Intimal.pl

Tenga Egg Wavy Recenzja

Tenga jest producentem zabawek z seksualnie nastawionym na stymulatory i wibratory męskie. W ostatnim jednak czasie Tenga zaczął projektować również wibratory.
Czytaj dalej

Wibrator B Swish Bgee Classic Recenzja

Recenzja B Swish Bgee Classic. Dla tych z Pań, które rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi, absolutnie najważniejszą rzeczą jest to by znaleźć swój punkt G, czyli punkt największej przyjemności, z ang: G-Spot.
Czytaj dalej

Jak dbać higienę swojej seksualnej zabawki?

Jakie czyszczenie sex zabawka rzeczywiście potrzebuje, aby być bezpiecznym dla cennych kawałków?
Czytaj dalej

Jak wybrać idealny wibrator

Dowiedz się jak wybrać idealny dla siebie wibrator. Czym się sugerować przy jego wyborze i zakupie? Przekonasz się czytając nasz poradnik.
Czytaj dalej

Feromony czyli substancje zwiększające zainteresowanie płci przeciwnej

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest? Jak zainteresować sobą piękną dziewczynę? Feromony działają, i to jak!
Czytaj dalej

Filmiki o orgaźmie? Sprawdź kompilację w podejściu "naukowym"

Przedstawiamy Wam kompilację kilku filmów dotyczących tego czym tak na prawdę jest orgazm, jak do niego dochodzi i jak się on przejawia.
Czytaj dalej

Ćwiczenia mięśni kegla

Mięsień kegla to ukryty w podbrzuszu mięsień łonowo-guziczny, który zawdzięcza swoją nazwę od twórcy zestawu ćwiczeń, poprawiających jego kondycję. Ma on bardzo duże znaczenie w fizjologii i kondycji miejsc intymnych i rodnych kobiet. Jest on mięśniem, który współuczestniczy w podtrzymywaniu macicy, wpływa również na kontrolowanie pęcherza moczowego.
Czytaj dalej

Test wiedzy o narzeczonym, zabawa na wieczór panieński

Przyszłe panny młode, na swoim wieczorze panieńskim powinny zostać poddane testowi o znajomości swojego przyszłego męża. Przygotowaliśmy taki test, który zawiera 20 pytań. 
Czytaj dalej

10 filmów ociekających sexem bardziej niż 50 twarzy Grey'a

Jeśli sądzicie, że 50 Twarzy Grey'a to max możliwości światowego kina jeśli chodzi o prezentację erotyzmu na ekranie kinowym to jesteście w wielkim błędzie. Ku zaskoczeniu tym, którzy chcą zobaczyć czy kino w swojej historii stworzyło coś mocniejszego, pragniemy zaprezentować Wam listę dziesięciu lepszych filmów od „Greya” pod względem erotycznym.
Czytaj dalej

Co jest najlepsze do higieny intymnej?

Wydawałoby się, iż w dzisiejszym świecie, w którym cały czas wzrasta świadomość ludzi i wszyscy wiedzą jak istotna jest osobista higiena, kwestia drożdżaków czy grzybicy powinna być w znacznym stopniu wyeliminowana. Lecz jak ukazują wyniki badań u coraz większej ilości ludzi dostrzegane są rozmaite przypadłości z nimi związane. Drożdżakiem powodującym zakażenia różnych części naszego ciała jest Candidia albicans. 
Czytaj dalej

Kategorie

Ostatnie wpisy

przeglądaj blog

Tagi

Sprawdź ofertę naszej bielizny erotycznej

Posiadamy sporą kolekcję bielizny erotycznej, dzięki której Wasza wyobraźnia zacznie płonąć.

Zobacz więcej

Zgadzam się

Strona korzysta z plików Cookie w celu realizacji usługi zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunku przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij