Pełna oferta marki Sky by Ave

Seria SKY by AVE od AVE pochodzi ze skandynawii. Od samego początku koncentrują bardzo dużą uwagę na konstrukcji i jakości swoich intymnych produktów. 

Seria SKY by AVE od AVE pochodzi ze skandynawii. Od samego początku koncentrują bardzo dużą uwagę na konstrukcji i jakości swoich intymnych produktów. 


Od początku powstania serii SKY, od opakowań do gotowych produktów marka bardzo dokładnie podchodzi do dbałości o szczegóły swoich produktów bazując jednocześnie na coraz to nowych doświadczeniach marki.


Skandynawskie masażery i stymulatoryProstota to słowo klucz, na który postawiła marka AVE. Prostota tutaj bardzo dobrze rezonuje z tym brandem, ale to nie znaczy, że pozwala ona na kompromisy. AVE chce wyprzedzać oczekiwania swoich klientów pod każdym względemhcemy wyprzedzać oczekiwania pod każdym względem - w szczególności, jeśli chodzi o produkcję swoich gadżetów. 


Bezpieczeństwo produktów intymnych marki AVE


Producent zapewnia iż stosuje wyłącznie bezpieczne dla ciała silikony medycznego, które są nie tylko nieszkodliwe, ale także 100% wodoodporna i łatwe w ich codziennym czyszczeniu i utrzymaniu. AVE spełnia najwyższe standardy, i spełnia wszelkie niezbędne normy dzięki czemu jest tak docenianym na rynku erotycznym producentem gadżetów intymnych.


Bardzo pozytywnie zrecenzowana marka, między innymi przez takie czasopisma jak:


  • SÉPARÉE - ABOVE THE CLOUDS - Jun 13, 2016

  • NEW SEXY - Jun 10, 2016

  • DAILY MAIL - THE NEW RELATIONSHIP TIMELINE STUDY Aug 18, 2016

  • COSMOPOLITAN ITALY - Jun 10, 2016

  • SYNERGY MAGAZINE AUSTRALIA - Jun 10, 2016


Więcej
Wyświetlasz 1 - 11 z 11 produktów

Kategorie

Ostatnie wpisy

przeglądaj blog

Tagi

Sprawdź ofertę naszej bielizny erotycznej

Posiadamy sporą kolekcję bielizny erotycznej, dzięki której Wasza wyobraźnia zacznie płonąć.

Zobacz więcej

Zgadzam się

Strona korzysta z plików Cookie w celu realizacji usługi zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunku przechowywania lub dostępu do Cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij